м. Київ              Пн-Нд: 9:00 - 18:00

phone_call
Замовити зворотній дзвінок
 097 976 29 44     063 717 99 15
 
 
Головна Про компанію
← Повернутись

Про компанію

Агенство Нерухомості "Іавіс" працює на ринку української нерухомості. Основним видом діяльності компанії "Іавісу" є девелопмент (житлова нерухомість: котеджі і таун-хауси), управління і продаж будинків під Києвом, нерухомості в місті Києві та Київській області.

Портфель проектів компанії складає велика кількість об'єктів.

На сьогоднішній день компанія "Іавісу" успішно реалізує проекти в галузі нерухомості, забезпечує ефективне вкладення коштів у створення затребуваних на ринку об'єктів, співпрацює з кращими архітекторами, будівельними компаніями, фінансовими інститутами, консультантами з нерухомості і брокерами.

 Принципи агенства нерухомості «ІАВІС» 

Аналізуючи ринок, ми зіткнулися з нестачею в будівництві по-справжньому професійних і відповідальних будівельних компаній, що надають послуги високої якості за розумною ціною, в узгоджені терміни і з дотриманням всіх норм. Тим самим були визначені принципи роботи агенції нерухомості «Іавісу».

Професіоналізм: персонал компанії складають кращі фахівці - будівельники, архітектори, конструктори, дизайнери; ми працюємо з кращими матеріалами на сучасному обладнанні за передовими технологіями.

Відповідальність і чесність перед замовником: ми дорожимо своєю репутацією, виконуємо роботи відповідно до договору. Компанія бере на себе всю відповідальність за реалізований проект, як правило, на умовах «під ключ». Наша діяльність спрямована на задоволення обґрунтованих вимог і очікувань клієнтів. Ми гарантуємо конфіденційність.

 Керівництво Агенства нерухомості «Іавісу»

Детальніше